Electricity Saving Box – názory, cena, kde koupit úsporu energie, je to za to?

Electricity Saving Box - názory, cena, kde koupit úsporu energie, je to za to?
Electricity Saving Box - názory, cena, kde koupit úsporu energie, je to za to?

Asi jen málo lidí maličko, kteří o této nádherné” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/electicitySaving-big2.jpg”]

Electricity saving box” alt=”zařízení, které není slyšet. Zasunutá do zásuvky – a Bill byl okamžitě snížena o 30%. Jen sen ekonomický master …

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách
„Ekonomická elektřina“ Elektřina Saving Box – nejvíce vzrušující, ale ne jediným zařízením svého druhu. S každým zvýšením sazeb, nový „Elektřina Saving Box“, které vyzařují po celé zemi na dračku. Důvodem pro toto popularity není v důvěřivosti našich lidí, a banální touha dostat výsledek, aniž by něco dělat. Další věc, že ​​kupující těchto zařízení snazší cítit poškozeni oběti a ne bezduché fanoušky pozornost podniku.

podvod nebo pravda? A co si o tom myslíš?

Mnoho z „obětí“ ospravedlnit nákup elektřiny Saving Box je skutečnost, že údajně nejsou odborníky, a proto se snadno oklamat. I však nejsou dědičné elektrikář, ale existují určité náznaky, že jasně ukazují „podvod“.

 1. Jasný rozdíl mezi indikátorem výkonu a ceny. No, je to pravda, jak box pro 4 $ mi třetina (nebo dokonce polovina) může zachránit elektřiny?
 2. Způsoby distribuce “elektřiny Saving Box”. Nemyslíte si, že toto know-how být odpovídajícím způsobem zastoupeny v největších maloobchodních sítí, kde se postavili obrovské fronty? Místo toho se prodávají zařízení na stránkách odnostranichnikov, nebo se šíří po nádvořích jednotlivce, volat sebe výhradní distributory.
 3. Nedostatek přímých odpovědí na jednoduché otázky. Příklad. „Úsporný“ snižuje spotřebu energie o 30%. Dobře. Teď moje počítadlo činí 100 otáček za minutu. Mám-li zapojen do zařízení, počet otáček klesne na 70 ° C, ne? V reakci uslyšíte opakují historky o jalového výkonu a fázové posuny, ale ne v případě kladné odpovědi.
 4. OL>

  Tak, dokonce aniž by do technických charakteristik, stává se téměř pochopitelné, rozvod nebo pravda. Ale prvek pochybností zůstává. Kromě toho, co se děje uvnitř nás boj žízeň z volňásek z logiky není vždy končí vítězstvím druhé. Pak jsme spěchat vyhledávat na internetu informace o Electricity Saving Box a skutečné názory zákazníků. A ejhle, začneme si to rozmyslel.

  Elektřina Saving Box: Názory odborníků i kupujících “]

  electicitySaving big2 Electricity Saving Box  názory, cena, kde koupit úsporu energie, je to za to? Tak, jak zde nekupovat, pokud kolem zcela kladných stanovisek, a to nejen pro kupující, ale i odborníky se znalostí věci zobrazující princip fungování zařízení. A šetří elektrickou energii a napětí stabilizuje a prodlužuje životnost zařízení. Zde je typická zpětná vazba „skutečné“ kupujících:

  Mind vy, já konkrétně vybral spíše opatrné stanovisko, nikoli nadšenou chválu, od koho míli je „železniční“. To by mohlo být zaměněna za skutečnou věc, ne-li pár maličkostí vynikajících autorovým hlavy.

  1. Nedostatek nuance provozu, které nevyhnutelně vznikají u lidí ve skutečnosti mají prospěch z jakéhokoli zařízení. Lidé prostě slovo od slova zopakoval to, co je v popisu „Elektřina Saving Box“ na některém z prodejních míst. Ještě nikdy neviděl. “]

  2. Důraz na nízkou cenu a další výhody – „přerušování stal méně“ Toto stanovisko je jasně boost k nákupu, i když (muset dát úvěr) zákaz.
  3. „Spousta padělky“. Jasný náznak toho, že přístroj neměli kupovat od Číňanů, v „důvěryhodných“ obchodech. Přesto na aliexpress stojí $ 4 a “naše” fleece přesně” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

   http://extra.god4.net/image/wp/electicitySaving-big2.jpg”]

   Electricity saving box” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

   to, $ 10 až $ 40.

  4. Podle názoru existuje více a připomínky. Všechny z nich jsou negativní, ale autor nenásleduje žádný jedinou odpověď nebo vyvrácení fakticky obvinění proti němu z neupřímnosti.
  5. OL>

   Jsou-li tyto „skutečné“ kupující? Existuje taková profese –

   chránit vlast psaní stanoviska pro peníze. Existují speciální plošiny jsou zprostředkovatelé, kde se hledají zákazníci (prodejci) pro umělce a naopak. A věřte mi, nedostatek ani jedno, ani druhé, není pozorován. Je to celé odvětví, kde je vše dát na toku. Čím více profesionální dodavatel, tím obtížnější rozlišit své stanovisko ze skutečné a čím více vydělá. A pak jsme se divit, jak je to? All chválit výrobek, my ho koupit, ale je tupá GOV * tl.

   Elektřina Saving Box oči expertů

   Still, kompletní rozvod nebo mají alespoň část pravdy? Jak už jsem řekl, nejsem elektrotechnik. Navíc, 100% humanista a. Nicméně, při pohledu na fotografie z nitra „ekonomik elektřiny,“ dokonce vidím, že neexistuje žádný prostor pro zázrak.

   electicitySaving big2 1 Electricity Saving Box  názory, cena, kde koupit úsporu energie, je to za to?

   poněkud zjednodušené elektrické schéma zařízení je následující. Napětí ze sítě je dodáván do filmu kondenzátor, kapacitou více než 5 mikrofaradů. Potom, prostřednictvím usměrňovacího můstku, proud je směrován s odporem, což snižuje pevnost proudu. A všechny tyto složitosti stačí, aby bylo záře dva typické čínské „oko“, které říkají LED.

   Proč takové složitosti? No, pokud by se prodávat jen prázdné pole, pak je podvod by se rychle objevil. Za druhé, LED zdání práce. Za třetí, je pravda, že tento režim je zjednodušený prototyp skutečné jeden. Používá se především v průmyslových odvětvích, kde existuje spousta indukčních nebo kapacitních spotřebitelů:. Čerpadel, kompresorů, výpočetní techniky … Jen velikosti těchto „výstřelek“ bude skříň, ne jako krabičku cigaret

   Většina spotřebiče mají aktivní zátěž, která nemá žádný reaktivní složku. Výjimkou je, lednička a klimatizace, pokud to nepřekročí 2%. Tak, i když teoreticky umožnilo snížení spotřeby energie snížením reaktivní složku, může být vyšší než tyto patetickou 2%.

   Z tohoto důvodu Elektřina Saving Box – kompletní rozvod, opírající se o podobnou k pravdě s příběhy a koupil stanovisek. Skutečné úspory není mana z nebe, a každodenní práci s cílem snížit náklady na elektřinu, a tudíž peněz.

>>>>  Viatonica - Kolik to bude stát a jak to funguje?
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 240 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.